Stormthrone Online Oyun İncelemesi

0
928 görüntülenme

Bir dönem sürekli olarak bilgisayara karşı oynayan oyun severler, artık oyunları birbirleri ile oynayabilecekleri online tarzlara yöneldiler. Belli bir dönem boyunca bu ilginin giderek arttığı da bilindiği için, oyun üreticileri online oyunlara daha heyecanlı yapılar eklemeye başladılar. Ancak her oyun tutmadığı gibi, kimileri de akıllarda çok yer etmedi. Böylesine bir oyun bolluğunun ve sıradanlığın içinde ise, Stormthrone gibi maceralarla dolu bir online oyunun sıyrılması oldukça önemli…

artwork.stormthrone-aeos-rising.1600x1200.2014-10-23.2

Stormthrone, pek çok online oyun sitesinden tam not almış, kullanıcı oylamalarında hep zirvelerde bulunmuş bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü oyun firması R2 Games tarafından geliştirilip yayınlanan bu oyun, bilgisayara indirilmeye gerek kalmadan, yalnızca tarayıcı üzerinden oynanması ile de büyük bir rahatlık sağlıyor.

Görsel efektlerin sağlamlığı ve ses efektlerinin etkileyici olması nedeniyle de öne çıkan bu oyun, içinde RPG tarzından esintiler de sunuyor. İnsanlığı kurtarmak için dünyayı istila eden yaratıkları yok etmeye çalıştığınız bu oyunda, elbette ki bir profiliniz de var. 6 farklı karakter tipinden birini seçerek devam edebileceğiniz oyunda, karakterinizin cinsiyetine varıncaya kadar özelleştirmeler de yapabiliyorsunuz. Bu durum da oyuncuyu oyuna daha çok bağlıyor.

resim-stormthrone-552d10ee6cef4

Oyunda hız ve güç öğeleri önemli bir yer kaplıyor. Çünkü oyun boyunca bu özelliklere ihtiyaç duyacaksınız. Grup olarak katılınabilinecek bu oyun, münferit de oynanabiliyor. Siz de oyunu hemen deneyebilir ve kendi fikrinizi belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.