Apple Watch Manyetik Şarjı Türkiye’ye Geldi!

0
433 görüntülenme

Yaptığı yenilikler ve özellikle de özgün tasarımlı ürünler ile şıklığın ve sadeliğin simgesi olmayı başaran Apple, daha önce Apple Watch akıllı saatleri ile teknoloji dünyasını hareketlendirmişti. Elbette ki her teknolojik ürün gibi bu saatler de enerjiye sahip olmak için şarj edilmek zorunda. İşte bu noktada farklı bir teknikle yola çıkan Apple, bir süre öncesine kadar manyetik şarj ünitesi ile dikkat çekmişti. Hakkında pek çok iddianın ortaya atıldığı bu ünitenin Apple tarafından onaylanmasının ardından ise satışlar başlamış oldu.

Apple’ın online mağazasında yer alan manyetik şarj ünitesi ile satışlarına başlanan ürün ülkemizde de dolaşıma sokuluyor. Cihazın teknik özelliklerine değinecek olursak şu bilgileri verebiliriz;

Ürün yuvarlak bir forma sahip şekilde tasarlanmıştır. Şarj ünitesinin tam ortasında da manyetik bir alan vardır. Saat bu alana düz bir şekilde konulmak sureti ile şarj edilir. Üstelik konulan pozisyona göre şarj sırasında bir masa üstü saat dekoru da elde edilebiliyor.

İster 38 milimetre, ister 42 milimetrelik Apple Watch ürünleri şarj edebilen cihaz 279 TL’ye satılıyor. Adrese teslim süresi olarak 5 gün ila 7 gün öngörülen satışlarda Apple Store’a özel bazı kampanyalar ya da fırsatlar da eklenebiliyor.

Manyetik şarj aleti ve özellikleri ile şimdiden farklı firmalara ilham vermeye başlayan Apple, saate göre geliştirdiği yeni ürünleri de tasarlamaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.