Cellograf İle Baskı İşlerinizi Oldukça Pratik Bir Şekilde Gerçekleştirebilirsiniz

0
1.702 görüntülenme

Mobil dünyanın yeni uygulamalarından birisi olan Cellograf, bir çeşit online baskı uygulamasıdır. Bu uygulama, reklamın ana gelir kaynağı olarak görüldüğü mobil dünyada farklı bir iş kolu olarak geliştiricilere ve kullanıcılara yansıtılmaktadır.

2014 yılının Nisan ayında Andorid ve iOS işletim sistemli cihazlarda aktif hale gelen uygulama, mobil ticaret alanında hızlı büyümesi ile dikkat çekiyor. Uygulamanın geliştiricisi olan Başarı Mobile, Cellograf uygulamasını yaklaşık olarak 1 yıl gibi bir sürede geliştirdi. Peki uygulama ne işe yarıyor?

cellograf_uygulaması

Telefonunuzdaki fotoğraf albümünden seçtiğiniz bir görseli, herhangi bir fotoğraf kağıdı üzerine veya yapboz, magnet ya da kanvas gibi değişik malzemelere baskı yaptırmanızı sağlayan Cellograf uygulaması, çerçeveli ve çerçevesiz şekilde seçenekleri de kullanıcılara sunuyor.

Cellograf’ın bir başka özelliği ise, yaptırılan baskılı ürünlerin gerekirse hediyelik olarak da hazırlanmasının sağlanması ve istenilen adreslere bu şekilde postalanması… 50 TL’nin üzerindeki siparişlerde kargo bedeli de alınmıyor.

iOS ve Android cihazlarda, yaklaşık 300.000 kişinin kullandığı Cellograf, 2014 yılının Ekim ayında Samsung Türkiye ile anlaşma yapması sayesinde de popülaritesini artırmıştı. Samsung, tıpkı LG’de de bu sene olacağı gibi, cihazlarında bu programı gömülü şekilde tutuyor ve müşteriye gönderiyor.

astro_zagreb

Her ne kadar cihazlara gömülü şekilde yüklenmesi bir itme sistemi gibi görünse de, uygulamanın fonksiyonel olmasıyla kullanıcılar Cellograf’ı cihazlarından silmiyorlar.

Son bir bilgi de bu güne kadar yapılan sipariş adetleri… Cellograf verilerine göre şu ana dek toplamda 29.000 fotoğraf sipariş edilmiş durumda.

Bu uygulamaya ulaşmak için https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.bm.android.play.cellograf&hl=en  ve  https://itunes.apple.com/tr/app/cellograf/id901926341?mt=8  web adreslerini kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.