HTC Yeni Amiral Gemisinde Kamera Devrimi Yapıyor

0
194 görüntülenme

Teknoloji dünyasının en bahtsız firmalarından birisi, kuşkusuz ki HTC’dir. Yönetiminden üretimine, pazarlamasından diğer departmanlarına kadar hemen hemen her dönemde eleştirilerin odağında yer alan firma, geçtiğimiz dönem içinde CEO’sunun istifası ile de sarsılmıştı. Tüm bu çalkantıların merkezinde ise, firmanın bir türlü istenilen ve beklenilen şekilde cihaz üretememesidir. Ancak firma, yeni çıkartacağı amiral gemisi üzerinde köklü değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. Bu değişikliklere de kameralardan başlanmış gibi görünüyor.

2

Yeni çıkan her modelinde, kamera konusunda eleştirilerin hedefi olan HTC, M8 ve M9 cihazlarında da bu sorunları yaşamıştı. Ancak HTC, yaşanılan bunca terslik sonrasında gereken adımları atmaya kararlı gibi duruyor. Öyle ki, HTC’nin üst düzey yeni akıllı telefonu, oldukça çarpıcı ve önemli bir kamera kullanacak…

Söz konusu telefon, 1.9 diyafram açıklığına sahip olacak şekilde dizayn ediliyor. Vietnamlı bir haber sitesinin yaptığı bilgilendirmeden yola çıktığımızda, bu kamera sayesinde düşük ışıkta da yüksek verimlilikte fotoğraflar alınabileceğini görmüş oluyoruz.

galaxy-note-4-ve-iphone-6-plus-karsilastirma9

2015 yılının sonlarına doğru satışa sunulması beklenen bu telefon ile ilgili, kesinleşen net ve doğru bilgiler henüz için yok. Upleaks gibi sızdırma habercilik yapan sitelerin yayınlarına göre, cihaz ile ilgili bir fiyat bilgisi de henüz tahmin edilemiyor. Ancak cihazın donanımı konusunda çok sağlam ve lüks aparatların kullanıldığı rahatlıkla seçilebiliyor. HTC, bu kamerası ve diğer özellikleri ile şov yapmaya hazırlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.