İphone Efsanesi 7 Yaşında

0
202 görüntülenme

Apple firması İphone adını verdiği telefonun belki de bu kadar efsane olmasını beklemiyordu ama telefonlara “akıllı telefon” denmesinin önünü açan bu yeni gelişmeyle günümüzde tüm telefonlar onun izinden gitmeye başladılar.

İphone Efsanesi 7 Yaşında
İphone Efsanesi 7 Yaşında

 

Android henüz piyasada yok iken ve dokunmatik kavramını bu denli akıllıca kullanan ilk telefon olma özelliğini taşımıştı İphone.İlk İphone telefonun piyasa çıkmasının üzerinden tam 7 yıl geçti ve müthiş bir ivme ile artık cep telefonları
bilgisayarların tahtını sallamaya başladı. Çünkü herkes her an ulaşabileceği ve daima en yakınında olan bir cihazdan bilgisayar ile yapabileceklerini hatta fazlasını internet hızının da artmasıyla gerçekleştirmeye başladı.

Şimdi İphone ile Androidli telefonlar arasında kıyasıya bir rekabet var gibi görünse de marka olarak İphone dünyada en popüler telefon serisi.

Kendisine özgü işletim sistemi İOS u kullanan İphone, ve Google un Android işletim sistemini kullanan telefonlar arasındaki bu çekişme bana göre yeniliklere daha açık olan ve kullanıcıların isteklerini daha önceden sezip buna yönelik geliştirmeler yapan taraf lehine sonuçlanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.