League of Legends Bağlanma Hatası Çözümü

9
5.642 görüntülenme

Dünya çapında en çok oynan oyunlar arasında olan League Of Legends’in çıldırtan bir hatası kullanıcılarını hayli rahatsız etmiş durumda. Hata  “Pvp.net bağlanılmıyor”.  Bu sorunu yaşayan oyuncuların oyundan ayrılmak zorunda kalıp üstüne ceza yemeleri oyun severleri oyundan soğutuyor.

League of Legends Bağlanma Hatası Çözümü
League of Legends Bağlanma Hatası Çözümü

Bu problemin bir çok sebebi olabiliyor ama aşağıdaki yolları denerseniz herhangi bir tanesi işinize yarayacaktır.

1-Modeminizi yeniden başlatın

2-Modeminizde bulunan ADSL kablosunu çıkartıp yeniden takın

Bunlar işe yarayacaktır ama olmazsa bunu deneyin.

3-Başlat-Çalıştır-Services (Türkçe olarak kullanıyorsanız Hizmetler) çıkan ekranda aşağı inip “İp Yardımcısı” bulun üstüne tıklayıp durdur butonuna basın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Hala olmadıysa buradan yetkililere mesaj olarak iletin.

Doğan ÇOBAN

9 YORUMLAR

  1. beyler modem arayüzüne girip güvenlik bölmünden IPv4 Güvenlik Duvarı Koruması seçenegini düşük olarak ayarlayın kesinlikle çözülecektir

  2. Öncelikle kolay gelsin. Dediklerinizi uyguladım ama hala aynı hatayı veriyor. Ve ilginç olan bazen oturumu açıyor ama çoğu zaman hata veriyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba?

  3. beyler hepsini yaptım olmadı bende kendi çözümümü buldum o IP yardımcısına sağ tıklayın ve özellikler diyin orda başlangıç türü var onu otamatik yapın ben öyle yaptım ve başlattım IP yardımcısnı açıldı .

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.