LG Kullanıcıları Artık LG Pay Sistemini Kullanabilecek

0
357 görüntülenme

Mobil ödeme sistemlerinin her marka açısından giderek daha da önemli bir hal aldığı günümüzde, LG de bu akıma ayak uydurarak kendi ödeme sistemini yarattı. Bundan böyle LG kullanıcıları daha rahat bir ödeme yöntemini kullanabilecekler…

Facebook resmi sayfası üzerinden gelişmeleri paylaşan şirket yetkilileri, resmi olarak da LG Pay sistemini duyurmuş oldu. Daha önce adı duyulan mobil ödeme sistemleri Apple Pay, Android Pay ve Samsung Pay iken, LG Pay de bu alana yeni bir soluk getirdi.

Sistemin ilk olarak Güney Kore’de kullanıma sunulacağı beklenmektedir. Buradaki önemli yapılanmalardan olan Shinhan Card ve KB Kookmin Card ile LG’nin iş birliği içinde olacağı söyleniyor. Sistem dahilinde LG kullanıcılarının NFC’li cihazlarına kredi kartlarını tanıttıktan sonra ödeme yapabilecekleri belirtiliyor. Kullanıcının tüketim yapacağı durum netleştikten sonra bu sistem ile hızlı bir alışveriş yapabileceği de oldukça ortada.

LG Kullanıcıları Artık LG Pay Sistemini Kullanabilecek
LG Kullanıcıları Artık LG Pay Sistemini Kullanabilecek

 

Her sektör ve her iş alanının teknoloji ile beslendiği günümüzde, teknoloji firmalarının da kendi ödeme sistemlerini geliştirmeleri elbette ki çok önemlidir. Çünkü bu sayede kendi müşterilerine verilen hizmetler artırılmakta ve genel anlamda bir memnuniyet sağlanmaktadır. Özellikle de mobil dünyada her an her şey olabilirken, mobil ödeme sistemlerinin gerekliliği de ön planda yer almaktadır. LG de diğer büyük markaların peşi sıra bu alandaki hizmetini LG Pay ile genişletmiştir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.