Resident Evil 7 Geliyor

2
2.526 görüntülenme
Resident Evil
Resident Evil

Capcom firmasının yakın zamanda Resident Evil oyununun 7. serisini duyurmaya hazırlandığı söyleniyor. Yeni çıkacak oyunun sadece X-Box için olacağı söylense de Capcom firmasının Resident Evil 6 serisinin satış rakamlarını geçmek için her platform için geliştireceği düşünülüyor. Yani X-Box One, PS3, X360 ve belki Wii U kullanıcıları bile bu oyunu oynayabilecekler.

Şu ana kadar hiç Resident Evil oynamayanlar  için daha önceki serilerden bir kaç resim, trailer ve konusunu kısaca anlatalım. 

Resident Evil
Resident Evil

Ölümcül Deney ismiyle filmlere de senaryo konusu olan bu oyunun hikayesi şöyle:

Racoon City faciasının sorumlusu olan Umbrella Corp. zamanında geliştirdiği bir virüs sayesinde binlerce insanın zombiye dönüşmesine yol açmıştı. Bu olayın etkileri dünya çapında devam etmekteydi ve bu biyolojik silah tehlikeli çevrelerin eline geçtiğinde çok önemli bir tehdit olabilme potansiyeline sahipti. İşte bu tehdit karşısında BSAA adlı organizasyon kurulmuştu ve Chris Redfield bu organizasyonun başında görev almaktaydı ve görevi virüsü yok edip zombielerden kurtulmak.

Resident Evil
Resident Evil

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.