Swarm’a Neler Oluyor

0
545 görüntülenme

Mobil teknolojinin üst seviyelere çıktığı günümüzde mobil uygulamalar büyük bir ilgi görüyor. Android ve iOS işletim sistemleri arasındaki rekabet mobil teknolojinin geleceği açısından oldukça pozitif bir şekilde değerlendiriliyor. Mobil uygulamalardaki artış, kullanıcılar tarafından olumlu olarak karşılanıyor.

Popüler check-in uygulamaları arasında bulunan Swarm, son aylarda birçok mobil kullanıcı tarafından beğenilen mobil uygulamalar arasında bulunuyor. Bugün Türkiye genelinde 12:00 itibariyle hata mesajı veren uygulama birçok kullanıcıyı şaşırtmış durumda. Türkiye genelinde yaşanan bu problem konusunda herhangi bir açıklama henüz yapılmadı. Swarm‘da yaşanan bu problem check-in uygulamaları arasında tuhaf karşılandı. Mobil işletim sistemleri tarafından kolaylıkla çalıştırılan uygulamanın böyle bir problem vermesi teknoloji meraklıları tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Genel olarak check-in yapabilen bireyler aynı zamanda hiçbir bildirim alamıyorlar. İlerleyen saatlerde uygulamanın tüm Türkiye’de bir hata mesajı verdiği anlaşıldı.  Özellikle iOS işletim sistemine sahip olan kullanıcıların bu durumdan muzdarip olduğu anlaşılıyor. Android 5.0 Lollipop kullanıcıları ise 12:00’dan itibaren Swarm‘dan bildirim alamadıklarını dile getiriyorlar.

Geçtiğimiz aylarda Foursquare’den ayrılarak tek başına bir uygulama olarak mobil mağazalarda yerini koruyan Swarm, dünya çapında sık bir şekilde kullanılan uygulamalar arasında bulunuyor. Sosyal bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. Özellikle gençler tarafından kullanıldığı görülebiliyor. İstatistiklere göre Swarm kullanıcıları her geçen gün artıyor. Foursquare’den ayrılarak doğru bir hamle yaptığı öngörülen Swarm‘da, bugün yaşanan problemin giderileceği açıklanmış durumda.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.