Whatsapp Yeni Güncellemesi İle Karşınızda!

0
210 görüntülenme

En popüler akıllı telefon uygulamaları arasında zirvede yer alan anlık haberleşme yazılımı WhatsApp gelişim ve değişim temelli hareketlerini sürdürüyor. Daha önceki aylarda İphone kullanıcıları için yeni bir Beta sürüm yayınlayan kuruluş, çok yararlı ve pratik yönlerin uygulamaya aktarılmasını sağlamıştı. Beta v2.12.5.16 sürümü olarak tanınan bu versiyonda ciddi anlamda önemli noktalar kullanıcı hizmetine sunulmuştu. En nihayetinde Beta sürecini tamamlayan, eksiklik ve yanlışlıklarını bularak bu noktaları tamamlayan şirket, resmi anlamda bir güncelleme yayınlayarak kullanıcılarına ulaştı.

whatsappx7sc3

Son güncellemesini storedan paylaşan WhatsApp, özellikle sohbet ve iletişim yönünden daha pratik konuları gündemine aldığını gösteriyor. Bu anlamda yapılan yeniliklerin başında, sohbet başına özel bildirim seçeneği getiriliyor. Bu ayar ile kullanıcıların o sohbetten bildirim alıp almaması noktası kontrol altına alınmış oluyor. Bu noktada sessize alma özelliği de kullanıcılara rahat nefes alma imkanı verebiliyor.

Sohbet yedekleme özelliği de pek çok opsiyonu ile güncellemeler arasında yerini alıyor. Çünkü bu güncelleme ile video içerikli sohbetleri yedekleme imkanına kavuşan kullanıcılar böylece bu ihtiyaçlarını da karşılamış oluyorlar.

970334

Öte yandan sesli görüşmeler sırasında daha az veri kaybının olmasını isteyen kullanıcılarına kulak veren şirket, bu anlamda bir kalite ayarı geliştirerek veri kaybını minimize etmeye çalışıyor.

Ek seçenekler olarak Apple harita desteği, fotoğraf ya da video kesebilmek için geliştirilen önemli arayüzler, sesli görüşmelerde de daha kaliteli hizmet için farklı arayüzler aktive ediliyor.

Tüm bunlara sahip olabilmek için Apple Store’dan güncelleştirmeleri yüklemek yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.