Far Cry 4 Çok Etkileyici

1
812 görüntülenme

Ubisoft firması Far Cry 4 oyun serisinin en son sürümünü müthiş bir video ile tanıtmaya devam ediyor. Çok yakında oyunseverlerle buluşacak olan Far Cry 4 de yine çok farklı bir senaryo seçilmiş.

Far Cry 4 Çok Etkileyici
Far Cry 4 Çok Etkileyici

Himalayalarda Kyrat isminde kendi halinde küçük köy insanlarının yaşadığı bir bölgede geçimini çay satarak sağlayan insanların arasında buluyorsunuz oyunun kahramanını yani kendinizi. Ancak yasal olmayan işler yapanlar da var.

Far Cry 4 Çok Etkileyici
Far Cry 4 Çok Etkileyici

Oyunda kötülerle savaşırken sadece silahları kullanmıyor, hayvanları da düşmanlarınızın üzerine saldırmaları için oyunlar yapabiliyorsunuz. Hareket halindeyken bir filin üzerinde ya da bottayken silah kullanabiliyor ve müthiş bir aksiyonun içinde bulabiliyorsunuz kendinizi.

Far Cry 4 Çok Etkileyici
Far Cry 4 Çok Etkileyici

İlk bölümde bu bölgede savaşırken oyunun ikinci bölümünde ise biraz daha mistik bir yerde bulacaksınız kendinizi. Firma bu bölümle ilgili bilgi ve videoyu çok kısa tutmuş ama burada da müthiş bombalar olacağını sanıyorum.

Ubisoft Far Cry 4 ile bence müthiş bir başarıya daha imza atacak gibi görünüyor. Yakın zamanda piyasaya çıkması bekleniyor oyunun.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.