İdareciler Artık İşiniz Çok Kolay

0
6.544 görüntülenme

Program yeniden düzenlenmiştir. 13/02/2015

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda idareci olarak görev yapan müdür ve müdür yardımcılarına bir çok yönden kolaylık sağlayacak yeni bir programla karşınızdayım. Daha önce idarecileri seçmeli ders girişi eziyetinden kurtaran e-okul seçmeli ders seçici projemi de sizle paylaşmıştım.

İdareci İşim Kolay ismini verdiğim program ile gün içinde çok sıklıkla kullandığınız web sitelerini fazladan fare tıklamasına ve klavyeden metin girişine gerek kalmadan açan bir kısayol topluluğu. İlk açıldığında ekranın en üst ortasında kırmızı bir kutucuk çıkar. Program her zaman ulaşılabilir olsun diye en üstte yer alır. Yani tüm diğer pencerelerin üzerinde görünür. Ama ekranın üst ve ortasında yer aldığı için hiçbir şekilde rahatsız olmazsınız. Ayrıca bu ayarı kapatma düğmesinin yanındaki simge ile değiştirebilirsiniz.

İdareciler Artık İşiniz Çok Kolay
İdareciler Artık İşiniz Çok Kolay

Program gayet basit tek yapmanız gereken fareyi bu küçük pencerenin üzerine getirin ve gitmek istediğiniz sayfa düğmesine tıklayın. Program fareyle üzerine geldiğinizde otomatik olarak büyüyecektir Butonların üzerine geldiğinizde renk değiştirecektir. Farenizi program üzerinden çektiğinizde ise yine eski haline geri dönecektir.

İdareciler Artık İşiniz Çok Kolay
İdareciler Artık İşiniz Çok Kolay

Program size tarayıcınız kapalı olsa bile e-okul, mebbis, kbs , meb , ösym gibi portallara anında ulaştırır. Ayrıca program yine aramak istediğiniz metinleri girip enter a bastığınızda otomatik olarak google arama sonuçlarına da götürebiliyor.

İdareci İşim Kolay ile işiniz gerçekten çok kolay.

Eğer bu programı Başlangıç klasörüne koyarsanız bilgisayarınız her açıldığında otomatik başlayacak ve yardımcınız her zaman elinizin altında olmuş olacak.

Programı indirmek için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.