İnternetten Canlı Yayın Yapmak Artık Mirrativ İle Çok Daha Eğlenceli Olacak!

0
343 görüntülenme

İnternet dünyasının iki farklı fenomeni olan ve insanlar tarafından çok sevilerek neredeyse günün her anında kullanılan Periscope ve Twitch, yepyeni bir uygulama için bir araya geldi. Aynı paralelde çalışan bu iki uygulamanın birleşmesiyle meydana gelen Mirrativ, diğer ikisi gibi canlı yayın akışı yapan bir uygulama olarak karşımıza çıkacak.

Periscope

Dena ve Nintendo ‘nun bir araya gelerek ortaklık kurmasıyla meydana gelen Mirrativ, bazı özelliklerini Perscope’tan bazı özelliklerini Twitch’ten alarak ikisinin birleşimi bir uygulama. Mirrativ, öteki uygulamalardan farklı olarak çekilen videoların uzun süre kaydedilmesine izin veren bir program değil. Sadece canlı yayın yapıldığı süre içerisinde ve akış sisteminde görülebilen, bant yayınının bitişinin sonrasında silinerek tekrar izlenemeyen videolar oluşturmanızı sağlayan Mirrativ, henüz tam anlamıyla işleme girmiş değil.

2637010-twitch+amazon

Halen Beta sürümünü yaşayan uygulama, tam anlamıyla kendini bulduğu zaman ve hiçbir pürüz çıkmadan çalışmaya başladığında canlı yayına başlayacak. Şu an Twitter üzerindeki demo videolar ile görülebilen Mirrativ, sistem en iyi noktaya taşındıktan sonra diğer iki uygulamada yapılabilen hemen her şeyi yapabilir şekilde çalışmaya başlayacak.

ai_623

Mirrativ uygulamasında en önemli farklılık videonuzu çekerken ön kamera sistemi sayesinde video içerisine kendi görüntünüzü de ekleyebiliyor oluşunuz olacak. Bu sayede takipçileriniz sizin videonuz hakkında o an yorum yapabilecek ve sizi beğenmelerine göre yıldız vererek bir nevi puanlama yapabilecek.

Bakalım Mirrativ de diğer uygulamalar kadar beğenilecek mi, göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.