Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Uygulamalarından Biri “BiTaxi”

0
287 görüntülenme

BiTaxi uygulaması, Türkiye’de son zamanlarda en çok indirilen uygulamalar arasında yer alıyor. Alanında şu an tek olması da bu uygulamayı özel yapıyor.

BiTaxi uygulaması sayesinde artık taksi bekleme, bulamama, taksi peşinde koşturma derdi son bulacak. Uygulamanın en güzel yani 7/24 taksi bulunabilmesi ve neredeyseniz hemen oraya hizmetin gelmesi.

IMG_5087-0

Uygulama sistem üzerinden ilerlediği için ödemelerde de nakit para verilme zorunluluğu ortadan kalkmış oluyor. Uygulamanın bağlı olduğu sisteme kredi kartınızı bir kere tanımladığınızda bütün taksi kullanımlarınız otomatikman bunun üzerinden ilerleyebiliyor.

Uygulamada yer alan taksilerin hepsi lisanslı olduğundan dolayı korsan taksi olayına da bir nevi çözüm niteliğinde. BiTaxi uygulamasında yer alan tüm taksiler ve taksilerin şoförleri sisteme kayıtlı olduğundan dolayı yolculuk yaptığınız her taksiyi ve şoförünü takip edebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Siz taksiyi beklerken sizinle ilgilenecek olan taksiciyle ilgili bilgi edinebiliyor, aslına bakarsanız adı sanı belli kişilerle muhatap olacağınız için de bir şekilde gönül rahatlığı yaşayabiliyorsunuz.

bitaksi-uygulaması_ bitaksi-2-680x410_c

Sistemde yolculuk yaptığınız tüm taksileri kayıt altına alma imkanınız var. Bu nedenle daha önce kaç yolculuk yapmışsınız, ne kadar ödeme olmuş, yolculuk yaptığınız taksinin şoförü kimmiş bunları takip edebiliyor, hatta sürücülere puan verebiliyorsunuz.

GPS’iniz açık olduğu sürece nereden taksi isterseniz isteyin BiTaxi uygulamasına bağlı çalışan taksilerden biri oraya rahatlıkla ulaşabiliyor. Tersi durumda sizi bulmaları zor olabileceğinden buna dikkat etmeniz önemli. En güzeli de, bu rahatlığa sahip olmanın ekstra bedeli yok. Normalde vereceğiniz taksi parasından daha fazlasını vermiyorsunuz.

Uygulamaya ulaşmak için; 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bitaksi.musteri&hl=tr

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.