Ve Karşınızda WeSnap!

0
197 görüntülenme

Türk yazılım geliştirici Gökhan Çeliker, yepyeni bir uygulama ile sahalara geri döndü. Bir süredir Silikon Vadisi’nde çalışmalarını sürdüren ve girişimcilik ataklarını sıklaştıran Çeliker, WeSnap uygulamasını tüm kullanıcılara açarak teknoloji ve mobil dünyasında büyük ses getirdi. Kısa sürede Product Hunt listesinde kendine yer bulan uygulama, ilk çıktığı anlarda listenin zirvesinde de yer edinmişti. wwwwww

Özellikle Türk kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaşan uygulama, kısa sürede bu kadar popüler olmasını yine bizlere borçlu durumda… Birbirinden uzak iki kullanıcının bir fotoğrafı tamamlayarak paylaşmalarını mümkün hale getiren uygulama, oldukça pratik ve kolay bir kullanıma sahip.

141014_snap.hlarge

WeSnap uygulamasına Facebook veya Twitter hesaplarından biri ile giriş yapılabiliyor. Ara yüz olarak yalın bir görüntü sağlayan uygulama, iki ana amaç üzerinden çalıştırılıyor. Bunlardan ilki, iki kişi ortaklaşa bir paylaşım oluşturabilmek iken; diğeri ise zaten bir yarısı paylaşılan görseli tamamlamaya yönelik olarak uygulamayı kullanmak oluyor.

snap_0_1024x765

Uygulama içinde bulunan hazır filtreler ile fotoğraf eklerken farklı efektler oluşturulabiliyor. Kendi fotoğraf albümlerinizden görselleri seçebildiğiniz uygulama bünyesinde, yakın zamanda sponsorlu bağlantılar da görebilirsiniz. Bu bağlantılarda ana amaç para kazanmak olduğu için, ünlü marka ya da kişilerin yarım fotoğrafları bir anda karşınıza çıkabilir.

2014 yılının Kasım ayında App Store üzerinde beta sürümü ile kendini gösteren uygulama, o sürüm içinde sadece davetiye usulü üyeliğe izin verirken, an itibariyle tüm kullanıcılar uygulamaya dahil olabilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.