Windows 9 mu?

1
367 görüntülenme

Windows 8.1 güncellemesini yayınladıktan sonra herkes sıradaki güncellemeyi bekler oldu. Acaba Windows 9 sürümünden önce başka bir güncelleme mi yapacak 8.2 gibi yoksa direkt olarak Windows 9 mu çıkacak.

İnternete sızan bu görüntü Windows 8.2 den çok sanki yeni bir Windows a işaret ediyor. Microsoft yetkilileri daha önce Başlat menüsünü geri getireceklerini ifade etmişlerdi.

Windows 9 mu?
Windows 9 mu?

Zaten Windows 8 in en büyük açmazı Başlat menüsünden vazgeçmiş olması ama halen dokunmatik ekran kullanmayan kullanıcılarını geri planda tutmuş olmasıydı. Şimdi Microsoft geri adım atacak gibi, kullanıcıları Başlat menüsünü geri istiyor çünkü. Ayıca ayarlara bazı kullanıcılar için direkt masaüstünü başlatma diye bir ayar koymaması da hayli ilginçti.

Microsoft firmasının yeni güncellemeyi Ağustos 2014 tarihinde yapması bekleniyor. Bakalım Microsoft Windows 9 ile piyasa adım atacaklarının müjdesini verecek mi yoksa önümüzdeki bahara mı kalacak göreceğiz.

1 YORUM

  1. Evet.W9’un böyle olacağını söylüyorlar.Çünkü başlat menüsünü dediğin gibi kullanıcılar istiyorlarmış.Ama geri adım atmış gibi bir w9 olursa bence bir hayal kırıklığı olur.Çünkü insanlar artık microsoft windows’dan yeni özellikler istiyor.W8’de başlat menüsü güzel bir fikirdi.Ama burda en çok başlat menüsü öne çıkarılmış.Diğer herşey bir tarafta.İnsanlar sadece windows 8’i başlat menüsü olarak hatırlıyor.Ve windows 9 daha modern olmasıyla beraber çok göz alıcı olmalı.İnsanlar “windows 9’u gördün mü,harika bir şey”desinler.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.