Enerjisa Yeni Abonelik İşlemleri

0
1.119 görüntülenme

Enerjisa İle Abonelik İşlemlerini Kolaylaştırın

Taşınırken eşya toplamaktan daha zor olan işlem doğalgaz, su, elektrik gibi abonelikleri taşımaktır. Eski evin elektriğini kapatmak, yeni evinkini açtırmak, abone merkezinde yapılacak işlemlerle ilgili yeterince bilgi sahibi olmamak çoğu zaman vakit kaybına yol açar. İşte tam da bu sorunun çözümü için Enerjisa’nın internet sayfasını ziyaret etmek yeterli. Çünkü yeni abonelik işlemleri ile ilgili tüm bilgiler detaylı olarak internet adresinde mevcut. Taşınma işlemi zaten yeterince yorucu ve stresliyken bir de abonelik işlemleri için ekstra zaman kaybetmeye gerek yok.

Yeni Abonelik İşlemlerinde Kolaylık

Yeni elektrik aboneliği alacak olan kişinin yapacağı ilk ve en doğru işlem Enerjisa abonesi olmaktır. Bundan sonrasında enerji aboneliklerini taşımak için Enerjisa’nın internet sitesini ziyaret edip gerekli belgeleri öğrenmek, online randevu almak yeterli olacaktır. Elektrik aboneliğini taşırken abone merkezinde beklememek için en önemli husus Enerjisa web sitesinden ya da 444 4 372 numaralı telefondan randevu almaktır. Randevulu müşteri randevu zamanından sadece 10 dakika öncesinde abone merkezine gidip sıramatikten randevu fişini alarak işlemlerini kolaylıkla yaptırabilir.

Yeni Aboneliklerle İlgili Tüm Bilgiler Enerjisa İnternet Sitesinde

Yeni abone olmak isteyenlerin merak ettiği ve ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler Enerjisa internet sitesinde mevcut. 7 gün 24 saat aktif olan çağrı merkezinin çalışanları 44 4 372 numaralı telefonda müşterilerin tüm sorularına ayrıntılı olarak yanıt vermekte ve yeni abonelik için randevu almak isteyenlere de randevu vermekteler. Ancak yeni aboneliğin tüm aşamalarını daha ayrıntılı görmek, videodan izlemek isteyenler için en doğru adres Enerjisa internet sitesidir. Sitedeki yeni abonelik işlemleri butonunu tıkladığımızda yaşadığımız şehir, ilçe, işlemin yapılmasını istediğimiz tarih, saati seçiyoruz ve bazı kişisel bilgileri giriyoruz. Başvuru onaylandığında randevu günü, saati bize sms ya da e-posta olarak haber veriliyor. Bununla birlikte sitede yaşadığımız il ve ilçeyi seçerek bize en yakın Enerjisa müşteri hizmetlerinin adresini öğrenebiliyoruz. Yeni abonelik alacağımız yerde daha önceden başka bir abonelik varsa ya da ilk kez abonelik alınacaksa yine tüm işlem ayrıntılarına internet sitesinden ulaşmak mümkün.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.