Konut Sahibi Olmak İçin Ayrıntılar

0
232 görüntülenme

Ev sahibi olmak herkesin hayallerinde, planlarında yer alır. Çoğu insan sırf ev almak için yıllarca didinir, arttırır ve para biriktirmeye çalışır. Ama günümüz koşullarında çoğumuz için ne kadar uğraşsak da kredi olmadan ev almak imkânsız. Devlet kredi faiz oranlarının ne kadar alt limit ve üst limitini sınırlasa da faiz oranları çok yüksek gelmektedir. Neredeyse çektiğimiz miktar kadar faiz ödüyoruz. Hal böyle olunca konut kredisini almadan çok çok iyi araştırmak gerek. Araştırma için gerekli tüm bilgilere Kredidenizinden ulaşabilirsiniz.

Satın alınacak evin teminat altına alınarak bankaların verdiği bir kredi olan konut kredisi ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa Kredidenizi’nde bulmak mümkün. Konut kredisi ile ilgili haberlere, gelişmelere, merak edilen sorulara en önemlisi de her banka için hesaplatılmış kredi miktarlarına ve ödeme planları çıkarılmış verilere ulaşabilirsiniz. Konut kredileri miktarlarının yüksek olması sebebiyle uzun vadeli olur. Kredidenizi sayesinde çekmeyi düşündüğünüz miktarı ve vadeyi sitedeki forma yazarak hesaplattırabiliyoruz. Hesaplatma sonucu, bankaların istediğimiz miktara, faiz oranlarını, taksit tutarlarını, toplam ödeme tutarlarını, masrafları gösteren bir tablo ortaya koyuyor.  Bankalar konut kredisinde eve biçtikleri değerin en az dörtte birini peşin olarak bizden ödememizi istiyorlar. Yasalar gereği bankalar ekspertiz raporunun %70-75’i kadar kredi verebildikleri için bizimde birikimimiz olması gerekiyor. Bu yüzden bizim en doğru hesaplamaları ve planlamaları yapmamız gerek. Kredidenizi bu konuda bize yardımcı olan en iyi kaynak. Tamamen ücretsiz olan bu işlemler sürekli güncellenmekte. En güncel faiz oranları ile geçerli bilgiler ortaya koyuyor. Bizde böylece yanlış bilgilerden kaynaklanan mağduriyetler yaşamaktan kurtuluyoruz.

Kredidenizi’ni sadece hesaplama için değil konut kredisi çekmeden önce bilmemiz gerekenleri öğrenmek için de kullanabiliriz. Bu site ile aylık vade oranları hakkında bilgi edinip, içerisindeki makalelerden faydalanabiliriz. Finans ve krediler konusunda deneyimli ve uzman kadrosunun verdiği bilgiler ışığında avantajlar elde edebiliriz. Kredidenizi’nin sunduğu tablolarla en uygun konut kredisi hakkında bilgi edinerek, bu uzun ve bizi ekonomik olarak zora sokmayacak süreç için en doğru kararları verebiliriz.

 

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.