TEOG Puan Hesaplama İçin En Doğru Adres

0
292 görüntülenme

TEOG sınavı, SBS sınavının yerini almış olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş adı altında yapılan sınavdır. Çocukların bir anlık durumuna bakarak karar verme durumunu ortadan kaldıran TEOG sınavı düzenli aralıklarla gerçekleştirilerek çocukları strese sokmayarak genel durumlarının anlaşılmasını sağlamaktadır. Peki, bu zorlu maratonda çocuğumuza bizim dışımızda en büyük desteği kim sağlayabilir diye bir düşünce içerisine girdiyseniz ben size bu konudaki en büyük dayanağımı tanıştırmak isterim. Okulistik sayfasının TEOG puan hesaplama bölümü ile netlerinizi doğru şekilde girdiğiniz takdirde en doğru puan hesaplamasına buradan ulaşmanız mümkün.

TEOG sınav modelinde, iki yazılısı kan derslerin birinci yazılısı, üç yazılışı olan derslerin ise ikinci yazılısı merkezi sistem ile yapılacaktır. TEOG sınav soruları öğrencilerin kazanımlarını, problem çözme, analiz yapma, sonuçları tahmin etme, eleştirel düşünme gibi yeterliliklerini ölçebilecek nitelikte hazırlanmaktadır. Sorular 4 şıklı olup yanlış cevaplar doğruları götürmemekte. TEOG sınavında mevcut olan sorular Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, TC İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük, Yabancı Dil derslerinden meydana gelmektedir. Hem çocuğunuzun başarısını en net şekilde öğreneceğiniz TEOG puan hesaplaması hem de TEOG için hazırlık aşamasına buradan ulaşmanız mümkün.

Dünyanın en masum ve en büyük hazinesi olan çocuklarımız için her şeyin en iyisini istememiz en doğal kaygılarımızdan biri. Maalesef deneme yanılma yöntemi ile çocuklarımızı yormamız da mümkün değil. Çocuklarımızın hayatını deneme tahtası haline getirmemek adına en iyi araştırma ile onlara bilgi hazinesi açısından en uygun programlar tercih edilmeli. İşte buradan Okulistik sitesinin bu konudaki uzman eğitim kadrosu ile tanışmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Hızlı ve kolay elde edilebilir bilgiye ulaşmanın en kolay yolu haline gelen interaktif ders anlatımları ile çocuğunuz yanınızda ve en güvenli şekilde ders ve konu tekrarı yapabilecek. Sizin de göz ucuyla takip edeceğiniz testler ile çabuk, tekrara dayalı ve en rahat şekilde ders tekrarını be pekiştirmesini yapabilecek. TEOG sınavı için en doğru sonuçları buradan öğrenebileceğiniz gibi öncesinde de TEOG sınavına kıymetli varlıklarınızı buradan hazırlayabileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.