Gmail’in Büyük Atılımı “Tüm Farklı E-Posta Kutularını Gmail Üzerinden Görüntüleyebilme”

0
210 görüntülenme

Beklenen oldu ve Gmail üzerinden farklı e-postaları tek yerden görmek mümkün. Uzun zamandır beklenen, hep istenen ancak akıllı telefonlarda gerçekleşmesi bir türlü mümkün olamayan farklı e-postaların tek bir noktadan görüntülenmesi durumu artık Gmail üzerinden gerçekleşebiliyor. Bu büyük rahatlık sağlayacak olan bu uygulama Android’e sahip cihazların kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

gmail-logo

Google tarafından ve Gmail üzerinden gerçekleştirilebilecek olan bu hizmet, farklı elektronik posta kullanan ancak maillerini bir havuzda toplayıp görmek isteyenler için büyük fırsat. Gmail, farklı e-posta hesabının tek noktada kesiştiği bir uygulamayla,  çeşitli amaçlarla kullanılan birçok mail hesabını bir araya getiriyor. Kişiler iş, okul gibi yerlerde kullanabilmek için açtıkları e-posta hesaplarıyla birlikte, kişisel durumlar için kullandıkları mail adreslerine de sahip oluyorlar. Bu yeni hizmet sayesinde bu mailler tek noktada buluşuyor ve farklı hesaplara gelen maillerin gözdem kaçma riski ortadan kalkmış oluyor. Bundan ziyade, hesaptan hesaba geçerek birçok mail adresiyle boğuşma problemini de ortadan kaldıran hizmet ile kullanıcılara büyük rahatlık sağlanıyor.

gmail-android-indir-640_640x360

Inbox sistemi olarak ortaya çıkan bu hizmet için çok yatırım yapmış olan Gmail, ilk aşama için Android işletim sistemindeki telefonlar için bu uygulamayı geliştirmiş durumda. Yakın zamanda İOS işletim sistemi için de kullanılır hale gelecek olan bu uygulama, sürekli bir gelişim göstererek sistemin içerisinde yenilikler oluşturacağa benziyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.