HTC’nin Robert Downey Jr. İmzalı One M9 Hediyesi Göz Dolduruyor

0
125 görüntülenme

HTC teknoloji devlerinden biri olarak çok çeşitli teknolojik gelişmelere imza atıyor. HTC’nin çok büyük beklentilerle piyasaya sürdüğü One M9, beklenen ilginin biraz altında kalınca, bu özel ve hoş tasarımlı telefonun satışlarını arttırmak için firma çeşitli promosyon ve tanıtım çalışmalarına girişti.

HTC, Iron Man olarak tanıdığımız Robert Downey’in imzaladığı modelleri bir yarışma ile piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Robert Downey’i sevenler için büyük bir jest olacak olan bu cihaz, bir yandan da One M9’un satışlarını arttıracağa benziyor.

htc-robert-downey-jr-imzali-one-m9-hediye-ediyor-705x290

Genel anlamda HTC’nin belirgin kalıplarına çok aşina olarak hazırlanmış olan HTC One M9, çok ve kaliteli olmasına karşın bu sebeplerden dolayı az ilgi gördü. Bunun önüne geçmek isteyen HTC temsilcileri ise, bu farklı tasarım ve imzalı olan modeli bir yarışma ile kullanıcılarına ulaştırmayı hedefliyor.

Ünlü aktörün hayranları için, kendisini sevenlerin oyuncuya sevgisini fotoğraf, video ya da günümüz şartlarında ilgi çekecek bir içerikle kanıtlaması gibi bir yarışma düzenleyen HTC, 7 adet One M9’u kazananlara hediye edecek.

606-htclogo-4-700x400

Yarışma için gerekli olan bazı şartlar var. Bu şartlardan biri hazırlanan içeriğin Twitter, Instagram, Google+, ya da Vine üzerinden yayınlanması ve #HTCxRDJContest hashtag’i ile çeşitli paylaşımlar yapılması olacak. Yaratıcılığın ön planda olacağı seçim sürecinde, temaya uygunluk da önemli bir kriter olacak.

Bu uygulamanın Amerika’da uygulanacak olması biraz üzücü olsa da, belki de ilerleyen günlerde ülkemizde de yer alabilir, kim bilir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.