Sizi Arayanın Kim Olduğunu Öğrenmenin En Kolay Yolu

0
256 görüntülenme

Bilinmeyen bir numara aradığında hemen herkes biraz çekinceli duruyor. Günümüzde de bilinmeyen bir numaranın kim olduğunu öğrenmenin farklı yolları var. Bunun internet ortamına aktarılması ve mobil uygulama olarak karşımıza gelmesi ise en mükemmel uygulamalardan biri.

Bursa’daki bir yazılımcının tasarladığı ve ücretsiz olarak mobil uygulamalar arasında yerini alan arayanın kim olduğunu öğrenme uygulaması büyüyüp genişleyeceğe benziyor. Kendisinin açıklamasına göre, mevcut uygulamalara güvenmeyen Yazılımcı Haldun Budun, rehberindeki kişileri bu sisteme dahil ederek uygulamayı başlattığına dikkat çekti. Bu uygulamayı telefonuna indirenlerin rehberindeki kişiler de sisteme dahil oluyor. Böylelikle uygulama genele yayılarak büyümeye devam ediyor.

mobile-smartphone-ss-19201

Mevcut uygulamaların haricinde bir yazılım yaratan Yazılımcı Haldun Budun, bunu daha güvenli aramalar yapabilmek adına tasarladığı bir web sitesinin mobil uygulamaya uyarlanmasıyla mümkün hale gelebildiğinin altını çizdi.

Ülkemiz adına bir yazılımcının böyle bir uygulamayı piyasaya sürmesi oldukça olumlu tepkilerle karşılanırken, birçok kullanıcı tarafından daha şimdiden popüler hale geldi. “beniarayankim.com” adresli uygulama ile internet sitesi üzerinden sizi arayanın kim olduğunu öğrenmek ise çok kolay.

indir

Sadece ülkemizde değil, farklı ülkelerde de kullanımının mümkün olduğu bu uygulama web sitesi tarzıyla dikkatleri çekerken, sistemin yaratıcısı da uygulamanın web versiyonunun yasal olarak bir engel taşımadığını söylemesi ile kullanıcılarının arttığı ise biliniyor.

Güzel bir uygulama ile sizi arayanın kim olduğu öğrenmenin ise şimdi tam zamanı!

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.