Samsung’tan Sevindirici Haber “Samsung TV Alana Galaxy S6 Hediye”

0
1.664 görüntülenme

Samsung, yeni birçok kampanyasıyla sektördeki her ürününü kullanıcılarla buluşturmak için kolları sıvamış durumda. Bu sefer de Samsung yine bir kampanya yaparak SUHD TV alana son model Galaxy S6’yı hediye vereceğini duyurdu.

Televizyon konusunda da telefon kadar başarılı bir çizgi izleyen Samsung, bu son model ve 4K çözünürlüğündeki yeni tasarım SUHD model televizyonunu yakın zamanda satışa çıkarmıştı. Hem bu yeni model televizyonunun hem de yeni piyasaya sürülen S6’nın kullanışını arttırmak isteyen Samsung, kullanıcılarını sevindirdi.

Samsung-SUHD-TV-UN78JS9500F-UN55JS9000F-UN65JS9000F-UN65JS9500F-new2

31 Temmuz’un son gün olarak belirlendiği kampanyada, hoş tasarımlarıyla dikkat çeken ve şimdiden çok beğenilerek rağbet gören 65-55 inç JS9000 ve 88-78 inç JS9500 SUHD TV modellerinden herhangi birini alana hediye olarak Galaxy S6 cep telefonu veren Samsung, bu ürünü satın alıp en geç 15 Ağustos’a kadar kurulumlarını yaptıran herkese bu kampanyadan yararlanma hakkını tanıyor.

Ürünü satın alan kişilerin doldurması gereken bir form var. Bu formda yer alan bilgileri dolduran ve firmanın kampanya sistemine gönderen kişiler, bu işlemden sonra telefonda Samsung’tan gelen bir teyit mesajı görecekler. Teyit gerçekleştikten sonra kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere Galaxy S6 hediye olarak adreslerine gönderilecek.

SAMSUNG-Galaxy-S6

Alıcılar için çok büyük bir avantaj sağlayan bu kampanya sayesinde televizyon almak isteyenleri kendine çeken Samsung, zaten televizyon alma düşüncesindeki insanları televizyonun yanında cep telefonumuz da olsun hissiyatını vererek firmasına bağlamanın en etkili yolunu bulmuş gözüküyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.