Turkcell Tepe Yönetimde Ayrılıklar Sürüyor

0
151 görüntülenme

Geçtiğimiz günler içinde CEO pozisyonunda değişikliğe giderek Kaan Terzioğlu’nu başa getiren Turkcell, tepe yönetiminde değişiklik yapmaya devam ediyor. Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı bilgilendirmeye göre, 3 yeni isim daha görevlerinden ayrılıyor.

130617

Yapılan açıklamada yer alan isimler ise şu şekilde;

  • Kurumsal Pazarlama ve Satış Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş
  • Regülasyon, Hukuk ve Operatörler Arası İş Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Çataltepe
  • Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Cem Seyfeli

turkcell_logo-300x174

Turkcell bünyesinde 2003 senesinden bu zamana kadar görev yapan Selen Kocabaş, şirket dahilinde 2011 senesine kadar iş destek biriminde yöneticiydi.

2007 senesinde Turkcell’e katılımı sağlanan Tayfun Çataltepe de, şirkete dahil olduğu tarihten bu zamana kadar genel müdür yardımcısı olarak görevini yürütüyordu.

Tolga Cem Seyfeli ismi ise 2011 senesinden bu zamana kadar Turkcell bünyesinde kurum ve devlet ilişkileri direktörü sıfatı ile yer alıyordu.

turkcell

2014 yılının Nisan ayında da, görevden ayrılan 3 genel müdür yardımcısı ile gündem olan Turkcell, o zamanki açıklamalarında organizasyonel yapı ile ilgili değişiklik istediğini belirtirken, halen daha bir durağanlığın görülmediği tepe yönetimde, istenilen koşulların sağlanamadığı hissediliyor. Turkcell Teknoloji Genel Müdürü sıfatı ile görevini yürütmekte olan Semih İncedayı da yakın zaman öncesinde şirketten ayrılmıştı. 2007 senesinin Haziran ayından 2015 senesinin Mart ayına kadar İncedayı da görevini başarı ile sürdürmüştü.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.