Beklenen Oldu, Twitter 140 Karakteri Kaldırıyor!

0
161 görüntülenme

Twitter’da düşündüğümüz şeyleri yazarken sınırlandırılıyormuşuz gibi bir his uyandıran yazının 140 karakterde sonlanma sıkıntısı, kullanıcılar açısından bir problem oluşturuyor. Genellikle kullanıcıların şikayet ettiği bu durum için Twitter’dan sevindirici bir haber geldi. Evet, 140 karakterle sınırlı kalma durumu değişiyor!

Başlıksız-1-642x320

Twitter’in Ceosu olarak tanınan ve geçtiğimiz zamanda sürpriz bi şekilde görevinden ayrılacağını öğrendiğimiz Jack Dorsey’in ardından gelecek yeni Ceo’nun neler yapacağı merak konusuydu.  Twitter’da Ceo değişikliğinin yaşanacağı şu günlerde koltuğa gelecek olan Dick Costolo ile birlikte gelecek en büyük değişiklik, direkt mesaj yollarken sınırlı olan 140 karakter olayının kalkması olacak.

Agarwal uygulama geliştiricileriyle iletişime geçen firma, birbirini takip eden kişiler arasındaki özel konuşmalara imkan tanıyan direkt mesaj bölümündeki sınırlı olan 140 karakteri kaldırma çağrısında bulundu. Hal böyle olunca, bu konuda değişikliğe gitmeye hazırlanan Twitter, temmuz ayının ilk gününde yani 1 Temmuz tarihinde bu değişikliği kullanıcılarına sunacak.

twitter-dmlerde-140-karakter-limitini-kaldirma-karari-aldi

Henüz normal twit atılırken bu karakter sınırlamasına bir değişiklik gelmemesine rağmen, farklılıklar oluşturmayı düşündüğü belli olan Twitter, yeni Ceo dönemi yeni bakış açısı tutumundan dolayı kim bilir belki bunun için de bir değişiklik yapar. Böyle bir değişiklik de kuşkusuz ki sürekli twit atarak aktif olarak bu uygulamayı kullanan Twitter’ın sıkı takipçileri için mükemmel bir hediye olacaktır. Bekleyip göreceğiz…

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.