Instagram Fotoğraflarınız İle Yazı Yazabilmeniz Bu Site İle Mümkün Oluyor!

0
809 görüntülenme

Farklı fontlar eşliğinde yazılar yazmak, çeşitli görseller ile ilgi çekici bir imaj elde etmek elbette ki önemli olabiliyor. Aksiyon filmlerinde birbirlerine mesaj gönderen kişilerin gazete küpürlerinden aldıkları harfler ile yazı yazmaları, artık dijital ortama taşınıyor. Fakat Typetodesign adlı site, bu konuda çıtayı bir adım daha yukarı taşımış durumda. Diğer sitelerin ya da platformların aksine bu site, yazılardan değil de fotoğraflardan simgeler alarak yazı yazmanızı sağlıyor.

CGCViH4VAAAbbQG

Söz konusu site, kullanılacak olan harfleri Instagram’daki harf havuzundan tedarik ediyor. Pek çok tasarımcının ortaya koyduğu bu harfler, neredeyse 3000 çeşit olarak karşımıza çıkıyor. Site ise gayet basit bir algoritma ile çalışıyor;

Web sitesine girip, yazmak istediğiniz yazıyı ilgili bölüme yazıyorsunuz. Site ise, harf havuzundan rastgele seçtiği harfleri kullanarak yazdığınız yazıyı şekillendiriyor. Hatta, yazı içinde sevmediğiniz bir görsel varsa, onu değiştirmek de sizin elinizde.

CFyXArUWIAAKaqr

Yazınız son halini aldığında, bu yazıyı ister sosyal medyada direkt olarak paylaşıyorsunuz; isterseniz de PDF uzantılı bir çıktı ile yazınızı bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Her ne kadar çok büyük farklılıklar ya da sıra dışı işlemler yapılmasa da, sitenin bu işlevi ile keyifli zamanlar geçirmek, farklı görsellikte yazılar elde etmek ve bunları bir takım tasarımlar için kullanmak cidden ilgi çekiyor.

Mevzu bahis web sitesi ise şurada yer alıyor; http://typetodesign.com/

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.